Art Direction en Dekorproduktie
Bianca Grondman

Bloedverwanten

Jelier & Schaaf werkt deze zomer en najaar aan de serie „Bloedverwanten”, een twaalfdelige serie voor de Avro.
„Bloedverwanten” wordt geproduceerd door
Kemna & Zonen in samenwerking met IDTV. Uitvoerend producent is Monique van Welzen.
Regie is in handen van Frank Krom, Anne van der Linden en Pieter van Rijn. Cameraman is Han Wennink. De eerste draaiperiode start op 17 mei.

Bennie de Winter sterft. De grootaandeelhouder van De Winter Flowers is niet meer. Zomaar ging hij dood. Het was op. Hij was oud. Zijn gehele, niet onaanzienlijke vermogen vervalt aan zijn dochter, Esther. En mocht haar ooit iets overkomen dan krijgen haar kinderen alles in handen.

„Bloedverwanten” is een serie over een familie waarin van alles aan de hand is. Ze kunnen niet met, maar nog veel minder zonder elkaar. Wat er onderling ook gebeurt – en dat is nogal wat - uiteindelijk vallen ze toch weer op elkaar terug. Omdat de familieband uiteindelijk toch de waarheid is en onrelativeerbaar blijft bestaan.

De belangrijkste rollen worden gespeeld door Henriette Tol (Esther), Derek de Lint (Anton), Saskia Temmink (Iris), Jeroen Spitzenberger (Thomas), Tanja Jess (Fien), Michiel Huisman (Martijn), Ivonne van der Hurk (Eva), Silvia Hoeks (Antje) en Victoria Koblenko (Laura).

Alfred Schaaf is namens Jelier & Schaaf betrokken als Production Designer. De Art Direction is in handen van Fleur Ankone. Rekwisiteur is Bianca Grondman. Lokaties voor de serie werden gescout door Rene de la Rambelje van de „
Goedzoekers”.

De familie in „Bloedverwanten” heeft haar geld verdiend in de wereldwijde bloemenhandel. Een van de hoofdlokaties voor de serie is een prachtig pand van architekt J. Sietsma uit 1925 in de bollenstreek:

P2 print def

Opnamen 2e seizoen 'S1ngle' begonnen

De opnames voor het 2e seizoen van de serie S1ngle zijn inmiddels begonnen. De serie zal vanaf 24 maart a.s. te zien zijn op Net5. Regie is weer in handen van Job Gosschalk en Anne de Clercq. Han Wennink is cameraman. Robert de Bruijn is de Art Director van de serie. Hij wordt bijgestaan door Melvin Dierdorp en Bianca Grondman.

Single